Poradnik przeprowadzkowy

Jak przygotować się do przeprowadzki

1. Nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę…

Najpierw przejrzyj swoje rzeczy. Możliwe, że część z nich, szczególnie tych, których nie miałeś w ręce od roku czy dwóch prawdopodobnie nie są Ci wcale potrzebne i nie warto zabierać ich ze sobą do nowego domu. Potem dopiero rozpocznij pakowanie.

2. Zaopatrz się w pudła kartonowe i zapas gazet

Wykorzystując gazety w czasie przeprowadzki – zawiniesz w nie szklanki i talerze, delikatne przedmioty i cenne pamiątki. Im grubsza warstwa, tym lepsze zabezpieczenie zapewnia. Po tym zabiegu należy umieścić przedmioty w pudle kartonowym, a w wolne przestrzenie wcisnąć delikatnie kulki z gazet.

3. Opisuj swoje rzeczy!

Pakując je do pojemników przygotuj gruby pisak i każde pudełko starannie i dokładnie oznacz. Zabieg ten bardzo pomoże podczas rozpakowywania. Często przy przenosinach do nowego mieszkania lub domu w pierwszej kolejności rozpakowujemy niezbędne rzeczy. Opisanie pudełek ułatwi nam to zadanie. Osobne pudełko przygotuj na kosmetyki i ubrania na pierwszą noc.

4. Duże i ciężkie przedmioty

Absolutnie powinniśmy unikać masowego pakowania ciężkich przedmiotów do jednego ogromnego kartonu. Zadbajmy o własne plecy oraz o bezpieczeństwo wynoszonego i transportowanego asortymentu

5. Worki na pościel i kurtki

Pościel i inne rzeczy osobiste pakujemy w foliowe worki jednorazowe a następnie do sztywnych kartonów. Dobrym pomysłem jest skorzystanie z worków próżniowych. Dzięki odessaniu powietrza odkurzaczem – zyskujemy dużo miejsca

6. Sprzęt RTV podczas przeprowadzki

Najlepszym sposobem transportu sprzętu jest zapakowanie go w fabryczne kartony i i wcześniejsza ochrona ich styropianem. Jeżeli nie posiadamy oryginalnych pudełek – możemy skorzystać z folii pęcherzykowej. Koce również mogą się przydać przy zabezpieczaniu elektroniki.

przeprowadzki płock

Przeprowadzki biur w Płocku

Przeprowadzka biura lub całej firmy to skomplikowane zadanie, wymagające profesjonalnego, fachowego wsparcia. Organizację przeprowadzki biur i lokali zaczynamy od bezpłatnej i rzetelnej wyceny. Odpowiednio przeprowadzona usługa przenosin nie powinna zakłócić rytmu pracy, umożliwiając pracownikom wykonywanie codziennych obowiązków. Dzięki temu Twoja firma nie będzie narażona na straty. Cały proces powinien być przeprowadzony sprawnie, bezpiecznie i szybko. Dodatkowym zabezpieczeniem powierzonej nam przeprowadzki będzie polisa ubezpieczeniowa naszej firmy z tytułu działalności transportowej.

Przeprowadzki biur bardzo często wykonujemy w weekendy lub w dni wolne od pracy. Nie musisz się więc obawiać, że praca Twojej firmy zostanie zakłócona.

Najczęściej zadawane pytania

Czy zapewniacie Państwo kartony i materiały do spakowania?
Naszym klientom zapewniamy kartony, różnej wielkości pudełka, folie bąbelkową, koce i inne materiały opakowaniowe w celu zabezpieczenia przewożonego mienia. Możemy całą przeprowadzkę wykonać kompleksowo (od pakowania, poprzez transport po rozpakowanie) lub przewozimy wcześniej spakowane rzeczy przez Państwa. Jeśli chcą Państwo spakować się sami, przed usługą transportową możemy dostarczyć niezbędne materiały..

Ile kosztuje przeprowadzka w Płocku?
Oferujemy tanie przeprowadzki w Płocku. Wycena przygotowywana jest indywidualnie dla każdego Klienta, po uprzednim zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia. Koszt przeprowadzki jest uzależniony od zakresu usług i planowanego czasu ich realizacji.

Czy moje mienie jest ubezpieczone?
Jak najbardziej. Posiadamy polisę OC przewoźnika oraz ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych. Nasza firma przeprowadzkowa duży nacisk kładzie na najwyższą jakość i zabezpieczenie realizowanych usług.

Co zrobić z niepotrzebnymi rzeczami i meblami?
Pozbądź się zniszczonych, niepotrzebnych i nieużywanych rzeczy. Przeprowadzka to świetny moment na takie. Oferujemy odbiór, demontaż, załadunek i transport zbędnych rzeczy w tym mebli.

Ile trwa przeprowadzka?
Czas trwania kompleksowej przeprowadzki w Płocku uzależniony jest od wielu czynników: ilości transportowanych przedmiotów oraz odległości miejsca wyprowadzki i przeprowadzki. Jeśli Klient spakuję się sam małe przeprowadzki mieszkań trwają 2-3 godziny. W przypadku pakowania kartonów lub większych domów czas przeprowadzki może wydłużyć się nawet do jednego dnia.

Czy świadczycie usługi Taxi bagażowe?
Świadczymy wszelkie usługi transportowe. Dysponujemy sprzętem ułatwiającym pracę tj. specjalistyczne wózki do wożenia mebli i sprzętu AGD oraz pasy do przenoszenia mebli. Nasza bagażówka jest dostosowana do przewożenia mebli oraz umożliwia zabezpieczenie przedmiotów na czas transportu. Jeżeli zajdzie potrzeba dokonujemy montażu i demontażu mebli.