Jeśli szukasz profesjonalistów w zakresie transportu pianin, to lepiej trafić nie mogłeś. Doskonale wiemy, ile pracy wymaga odpowiednie przetransportowanie rzeczy o takich gabarytach, dlatego pozwól, że weźmiemy to na swoje barki.

Nasza firma specjalizuje się w tego typu usługach. Transport pianin Płock wykonujemy szybko, sprawnie, a co najważniejsze bezpiecznie. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów i profesjonalnego sprzętu, co pozwala zachować całkowitą ostrożność. W naszej dyspozycji znajdują się pasy, które pozwalają na spokojne przenoszenie instrumentów po klatkach schodowych, a wózki transportowe na kołach na bezpieczny przewóz po mieszkaniu. Dodatkowo posiadamy odpowiednie samochody, które są specjalnie przystosowane do tego typu zadań. Ponadto, nasza flota posiada odpowiednie warunki, które dbają o wszelkie elementy drewniane.

Transport pianin Płock

Nasz zespół składa się z doświadczonych pracowników. Stawiamy przede wszystkim na wiedzę i doświadczenie, dzięki temu stworzyliśmy skuteczne metody na transport pianin. Koszt transportu uzależniony jest od gabarytów instrumentu oraz warunków do jego pozyskania. Niemniej jednak, dbamy o zadowolenie naszych klientów i oferujemy bardzo korzystne ceny.